Wybrany wykonawca Centrum Zdrowia Matki i Dziecka!

12 kwietnia br.  rozstrzygnięty został przetarg na projekt i budowę Centrum dedykowanego dzieciom i ich mamom. Wybrana została oferta firmy Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego.

29 stycznia 2018 r. ogłoszony został drugi już przetarg na wykonanie tej ważnej dla Lubuskiego  inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj". Wpłynęły dwie oferty o bardzo zbliżonej wartości . Wybrano ofertę najkorzystniejszą, czyli spółki gliwickiej, o wartości 98.694.270 zł brutto.

Podpisanie umowy – zgodnie w obowiązującymi przepisami - nastąpi nie wcześniej, niż 24 kwietnia br.  Od momentu jej podpisania, wykonawca będzie miał 20 dni kalendarzowych na przedstawienie koncepcji budynku oraz zagospodarowania terenów wokół niego. Przygotowanie dokumentacji projektowej i złożenie wniosku o pozwolenie na budowę powinno trwać nie dłużej, niż do 29 czerwca br. Zakończenie robót budowlanych – do 30 października 2020 r.

Więcej szczegółów można znaleźć na BIP szpitala.

Fot. Prezes Marek Działoszyński podpisuje zawiadomienie o wyborze oferty.